Pomoc prawna

Kancelarią Adwokacka

A. Jarząbek K. Zdechlik Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.
z siedzibą w Krakowie
meil: kancelaria@lextalionis.pl
r.pr. Katarzyna Zdechlik
tel. 666 049 661
adw. Agata Jarząbek
tel. 501 319 611

Spółka A. Jarząbek K. Zdechlik Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Krakowie została założona na początku 2017 roku przez radcę prawnego Katarzynę Zdechlik oraz adwokat Agatę Jarząbek. Doświadczenie w pracy zawodowej Panie Mecenas zdobywały w krakowskich kancelariach prawnych, urzędach, sądzie, jak również prowadziły indywidualne kancelarie prawne.

Zespół kancelarii posiada doświadczenie praktyczne i teoretyczne w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Wykazujemy się pełnym profesjonalizmem, dyskrecją i zaangażowaniem w rozwiązywaniu problemów nam powierzonych. Gwarantujemy indywidualne podejście do sprawy oraz pomoc w opracowaniu strategii i odpowiednich rozwiązań.

Współpracujemy z biurem księgowym – Księgowość z Pasją, notariuszami w tym Andrzejem Balcerakiem, komornikami i innymi specjalistami w tym biegłymi odpowiednich specjalności.

Kancelaria specjalizuje się min. w prowadzeniu spraw z szeroko pojętego zakresu spraw cywilnych, gospodarczych, administracyjnych, rodzinnych i karnych. Doradzamy, prowadzimy negocjacje, reprezentujemy strony w postępowaniach sądowych, jak również występujemy przed organami administracji publicznej i samorządowej.

Zakres naszej praktyki obejmuje:

  • prawo gospodarcze (obsługa prawna przedsiębiorców obejmująca wszelkie aspekty bieżącego funkcjonowania),
  • prawo cywilne (obsługa klientów indywidualnych obejmująca wszelkie sprawy cywilne w tym z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązaniowego, spadkowego),
  • prawo pracy (reprezentacja w sporach pracowniczych zarówno pracowników jak i pracodawców),
  • prawo karne (reprezentowanie osób w postępowaniach przygotowawczych, sądowych oraz wykonawczych),
  • prawo administracyjne (reprezentacja przed organami administracji rządowej i samorządowej),
  • prawo rodzinne (min. rozwody)
  • prawo medyczne.
Twoje problemy rozwiązujemy kompleksowo

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze ceny uwzględniają stopień skomplikowania problemu. W naszym biurze istnieje możliwość dostarczania dokumentów drogą elektroniczną. Nie musisz mieszkać w Krakowie obsługujemy całą Polskę. Reprezentujemy klienta przed Urzędami Skarbowymi, ZUS, GUS, a Kancelaria zapewnia reprezentację przed wszystkimi Sądami w tym SN, WSA, NSA. Charakteryzujemy się rzetelnością i profesjonalizmem. Dążymy do tego aby obie strony miały do siebie zaufanie.

Napisz do nas

Masz pytania? Zainteresowała Cię nasza oferta?
Napisz do nas lub zadzwoń.